30 gru 2013
swieta, swieta i już po...
... Świeta upłyneły nam niezwykle spokojnie. Mimo tego , że Filipek przechodzi ostatnio złe dni ciągle płacze, marudzi i nie chce jeść. I tak sie zastanaiwm dlaczego?!
Staram sie mu poswiecac dużo czasu, bawimy sie, wygłupiamy. Ale jak tylko chce coś zrobić to on zaraz w płacz i do mamy. Jak tylko nas ktoś odwiedzi to on nie przestaje marudzić , to tak jakby chciał być cały czas z nami i tylko z nami.
Za miesiąc wracam do pracy a tu żadnego pomysłu co dalej, z kim zostanie Filipek. Czy budzić go z samego rana i wozic ze soba... bo jak Wiecie przed zajsciem w ciąże pracowałam w przedszkolu a teraz przechodze do grupy żłobkowej. Ale co bedzie jak mnie nie dopuści do innych dzieci. Bo takk też może byc. Czy wozić go do prababci ktora mieszka koło mojej pracy?? przez dwa pierwsze tygodnie zostanie z Ciocią Moniczka a pózniej... samam nie wiem ...
22 gru 2013
coraz bliżej święta :)
U nas już świątecznie, choineczka ubrana w pierniczki od Sweet Project , piękne serduszka z filcu od
Mała sztuka i srebrne kokardki zrobione własnoręcznie.:)
Pierniczki tak pięknie pachną hmm
Choineczka tego roku sztuczna i malutka, bo nas skarb jest tak ciekawskim dzieciaczkiem,że mogłaby nie przetrwać świat :)
Wielkie sprzątanie już zakończone , więc tylko czekamy na pierwsza gwiazdkę i świętujemy.
tego roku czekaja nas dwie Wigilie jedna u rodziny mojej miłości druga u mojej, na odmiane u Cioteczki.
U babci Ani pojemy pysznej jagodzianki , ktora gosci na stole wigilijnym co roku, mniam nie bede ukrywac że ja uwielbiam. Pyszny barszcz z uszkami w jej wydaniu znakomity... A cioteczka to niespodzianka ... zawsze to babuszka kochana moja robila Wigilię a w tym roku sie wykruszyła i wyjechała z dziadkiem daleko , daleko:) Znane beda mi pieroszki z kwaszonej kapustki i gołabeczki , bo matula bedzie robić:)
A na osłode pączusie... Filipek napewno im nie odpusci... Ana sam koniec koledy w naszym wykonaniu brzmia dosyc komicznie bo słoń naszej rodzince na uszy stanął :)
PIekny czas sie zblitaża także kochane mamusie, tatusiowie i dzieciaczki składamy Wam najszczersze zyczenia WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, SPĘDZONYCH W GRONIE RODZINNYM :)
17 gru 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)
