" Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym."

22 maj 2013

... dlaczego "F" ??

... a "F" to pierwsza literka nazwiska, które mamy wspólne z moim narzeczonym Mariuszem... taki przypadek, a możne przeznaczenie? :). "F" to również pierwsza literka  imienia naszego największego szczęścia Filipa :). To własnie o nim chce pisać. Dzielić się jego i naszymi przeżyciami  Hmm może kieddys poczyta sobie tego bloga  i będzie wiedział jaki był z niego rozrabiaka. kochany rozrabiaka :*:*:*




   A to własnie my i nasz Fifuś 










1 komentarz:

  1. Fifus cudny ... pewnie że bedzie czytał co tam mamusia napisała pozdrawiam ciepluteńko

    OdpowiedzUsuń