22 maj 2013
... dlaczego "F" ??
... a "F" to pierwsza literka nazwiska, które mamy wspólne z moim narzeczonym Mariuszem... taki przypadek, a możne przeznaczenie? :). "F" to również pierwsza literka imienia naszego największego szczęścia Filipa :). To własnie o nim chce pisać. Dzielić się jego i naszymi przeżyciami Hmm może kieddys poczyta sobie tego bloga i będzie wiedział jaki był z niego rozrabiaka. kochany rozrabiaka :*:*:*
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Fifus cudny ... pewnie że bedzie czytał co tam mamusia napisała pozdrawiam ciepluteńko
OdpowiedzUsuń